Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipiec - sierpień 2011 r. *12*

Witam,
ja dzisiaj byłam zrobić test z glukozy 50g.I niestety po Świetach muszę go powtórzyć z glukozą 75g bo lekko przekroczyłam normę. Norma była 140 a ja miałam 143 :( dzisiaj już ledwo... rozwiń

Witam,
ja dzisiaj byłam zrobić test z glukozy 50g.I niestety po Świetach muszę go powtórzyć z glukozą 75g bo lekko przekroczyłam normę. Norma była 140 a ja miałam 143 :( dzisiaj już ledwo wysiedziałam godzinę pod tym gabinetem ,nie wiem jak ja wysiedzę w przyszłym tygodniu 2 godziny.

A co do przywilejów ciężarnej to spotkala mnie dzisiaj bardzo miła sytuacja w przychodni.Poszlam rano pod gabinet zabiegowy gdzie czekało prawie 20 osób żeby zrobić badania laboratoryjne.Kiedy podeszłam pod drzwi (na których była wywieszona kartka,że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki) i spytałam kto ostatni usłyszałam od kilku osób "proszę niech Pani wejdzie bez kolejki".Co prawda było to trochę wymuszne,ale podziękowałam i weszłam bez czekania.

zobacz wątek
14 lat temu
annamaria836

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry