Odpowiadasz na:

Re: Mamusie listopadowo - grudniowe 2013 (7)

Hejka,

ja do spania dla Małego chyba będę miała śpiworek, chociaż zdania wśród znajomych są mocno podzielone. Ale wydaje mi się, że są wygodne, szczególnie jak dziecko zaczyna się... rozwiń

Hejka,

ja do spania dla Małego chyba będę miała śpiworek, chociaż zdania wśród znajomych są mocno podzielone. Ale wydaje mi się, że są wygodne, szczególnie jak dziecko zaczyna się bardziej ruszać i może się w nocy rozkopać.
Perfectangel, ten pierwszy śpiworek to właśnie do spania, a ten drugi wełniany to do wózeczka. Ja chcę taki wełniany kupić, ale z możliwością przedłużenia, żby na przyszły rok do spacerówki był :) coś w tym stylu:
http://allegro.pl/akjax-spiworek-spiwor-spiworki-3w1-110cm-kolor-i3477682422.html
Rożki mnie jakoś nie przekonują, nie wiem czemu...

Co do pakowania torby, to ja pewnie zacznę około miesiąc przed terminem, a jak narazie kompletuję "wyprawkę" dla siebie, wczoraj kupiłam koszulę :)

A pieluchy nawet fajne kupiłam w Tygrysku w Rumii, chyba około 3 zł za sztukę

zobacz wątek
11 lat temu
dorcia_86

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry