Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

pokoik super, zaczynam żałować, że od razu nie urządziłam pokoju dla córeczki, marzą mi się nawet białe meble do sypialni:D Ten kolor ma swój urok, a co najważniejsze można go zestawiać z... rozwiń

pokoik super, zaczynam żałować, że od razu nie urządziłam pokoju dla córeczki, marzą mi się nawet białe meble do sypialni:D Ten kolor ma swój urok, a co najważniejsze można go zestawiać z powodzeniem większością kolorów.

Chociaż z drugiej strony, tydzień temu pojawiła się realna wizja, sprzedaży mieszkania i budowy domu w najbliższym czasie, także wizje remontowe kuchni i łazienki też zostały wstrzymane, nie będę ukrywać, że bardzo, bardzo mnie to cieszy ;D

trzydziestka- ja jakbym zrobiła za jednym razem tyle ile ty dzisiaj, to wylądowałabym na SOR ;) Ja jak włączę dwie pralki z praniem i wywieszę te rzeczy, to mam dzień z głowy. Wczoraj poprzekładałam trochę rzeczy w szafkach tzn. jakieś 30 min i godzinę po tym drzemałam;)

magda- Gratuluje synka i trzymam kciuki.

Mężowie jak mężowie, teściowie bywają zabawniejsi :) Wg. mnie teściowie Luny królują na forum:) Mój małżonek z pewnością nie prowadzi ekonomicznego sprzątania, gdyby miał sprzątać zawodowo, to nie przetrwał by dnia w pracy, albo doprowadził by firmę do upadłości :)

zobacz wątek
11 lat temu
~czerwcowa2014

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry