Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2014 *2*

cześć!
u mnie mdłości już chyba minęły :D (teraz jestem w 14tc)
pojawiały się od około 6tc i tak falami - były dni, kiedy wcale nie czułam mdłości, ale bywało też tak, że jak tylko... rozwiń

cześć!
u mnie mdłości już chyba minęły :D (teraz jestem w 14tc)
pojawiały się od około 6tc i tak falami - były dni, kiedy wcale nie czułam mdłości, ale bywało też tak, że jak tylko usiadłam do obiadu to (bleeee) :) w 8tc jechaliśmy na wakacje z rodzinką i martwiłam sie, że te mdłości życ mi nie dadzą - ale wtedy akkurat przez cały tydzień czułam się świetnie i wcale nie mdło.. chyba z tymi mdłościami może takbyć,że raz są a raz nie:)
a teraz to mam tak wielki apetyt...bym mogła jeść na okrągło! W szczególności chce mi sie cytrusów i śledzików:)

Enjoy - ale SUPER że już czujesz:) oj jak Tobie zazdroszczę! :)
Luna - u nas byuło słychać serduszko na wizycie w 10tc. Wrażenie jest niesamowite, żeśmy mieli z mężusiem łzy w oczach normalnie:)

zobacz wątek
11 lat temu
~monika

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry