Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *30*

Pirat, nie łam się :)

taka dieta jest możliwa i nie jest taka straszna. Mówi Ci to mama, która była na takiej rok i 4 m-ce, i która po raz kolejny tę dietę zalicza od 3 tygodni...... rozwiń

Pirat, nie łam się :)

taka dieta jest możliwa i nie jest taka straszna. Mówi Ci to mama, która była na takiej rok i 4 m-ce, i która po raz kolejny tę dietę zalicza od 3 tygodni... Szymek też skazaniec, niestety, jak jego starszy brat.
Polecam blogi z przepisami:
http://www.mamaalergikagotuje.pl/
http://pinkcake.blox.pl/html
http://www.smakolykialergika.pl/
pozwoliły mi przeżyć ;) a na początku tez nie wiedziałam co jeść, bo miałam wrażenie, że bez nabiału i jajek nie ma już nic do jedzenia;)
polecam też strony z przepisami wegańskimi, tam też sporo ciekawych pomysłów na jedzenie można znaleźć (ale uwaga na soję, też często uczula w parze z nabiałem).

Teraz czekam na paczkę z wegańskim serem i majonezem, jestem ciekawa, czy to się da zjeść :) W każdym razie będzie pizza :D

Wiele potraw można zrobić bez jajka (mielone, gołąbki, pierogi), schabowy robię też bez jajka (mąka+woda+przyprawy, obtaczam mięso w tym "cieście", potem w bułce tartej i smażę - smakuje tylko ciut gorzej niż te z jajkami).

zobacz wątek
11 lat temu
~nusia85

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry