Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *9*

Graszka, ja podobnie jak dziewczyny, wolalabym cos bardziej stonowanego. No chyba, ze chcesz na niewielkiej scianie mocniejszy akcent.. ale to moze wtedy jakis prostszy wzor z intensywniejszymi... rozwiń

Graszka, ja podobnie jak dziewczyny, wolalabym cos bardziej stonowanego. No chyba, ze chcesz na niewielkiej scianie mocniejszy akcent.. ale to moze wtedy jakis prostszy wzor z intensywniejszymi kolorami..?
Ja chyba juz wybralam - na jedna sciane polozylabym cos takiego: http://www.centrumtapet.pl/esprit-for-kids-2-tapeta-na-flizelinie-2169-22.html, a reszta bylaby biala/b. jasno szara lub bezowa. Meble biale, a dodatki w granacie, blekicie i odrobina czerwieni. Druga opcja, to troche ciemniejsze sciany plus ta z tapeta zdecydowanie delikatniejsza.. Poki co 'nakrecilam sie' jednak na ta pierwsza wersje i mam juz taki ogolny zarys pokoju :) Nie bedzie jakos bardzo dziecinny, ale klimat nadadza zabawki i dodatki. Baza ma pozostac na dluzszy czas.

zobacz wątek
11 lat temu
kamiku

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry