Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2015 (4)

Madeline - mu zakupilismy monitor z niania i czekamy właśnie na przesyłkę. U nas była to pozycja obowiązkowa. Mój mąż cierpiał na bezdech, do tego był u niego w rodzinie przypadek, że niemowlę... rozwiń

Madeline - mu zakupilismy monitor z niania i czekamy właśnie na przesyłkę. U nas była to pozycja obowiązkowa. Mój mąż cierpiał na bezdech, do tego był u niego w rodzinie przypadek, że niemowlę zmarło... Więc u nas to kwestia bezsporna - zdecydowaliśmy się na angelcare.

Ja dzisiaj po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia Mama i ja - jestem całkiem zadowolona, dzisiaj były zajęcia z psychologiem. Dodatkowo był poruszany wlasnie temat komórek macierzystych. oboje z mężem chcemy wierzyć, że nie przydadzą się nam, ale jak wspomniała sama kobieta, komórki mogą też ratować zdrowie, czy życie rodzicom. Dlatego rozważamy tę opcję, ale chcemy poszukać różne banki i zoabczyc, jakie są rozbieżności cenowe.
Amelia - na zajęciach u mnie była pani z polskiego banku komorek macierzystych. Wspomniała o pobieraniu krwi pepowinowej, krwi lozyskowej i sznurze pepowinowym - są łącznie 4 pakiety do wyboru. Jak chcesz więcej informacji - odezwij się na priw.

zobacz wątek
10 lat temu
justicia85

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry