Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2015 (8)

Dwupak też miewam takie noce, córcia wierci się strasznie i mocno kopie. Jak położę się inaczej bądź wstanę to chwila spokoju a jak tylko się położę na lewym boku to znów zaczyna.. Już nie raz ze... rozwiń

Dwupak też miewam takie noce, córcia wierci się strasznie i mocno kopie. Jak położę się inaczej bądź wstanę to chwila spokoju a jak tylko się położę na lewym boku to znów zaczyna.. Już nie raz ze zmęczenia zasnęłam na siedząco, bo w takiej pozycji była spokojniejsza.

Basia dobrze, że sytuacja już opanowana :) Niestety często miewam takie problemy jak Ty teraz (póki co w ciąży tylko raz), ale w domu mam zawsze bardzo dobry antybiotyk (lekarz wypisuje mi na zapas żebym miała jakby co) nazywa się monural - mi zawsze pomaga, jest bardzo wygodny, jest to jedna saszetka leku, którą rozpuszcza się w szklance wody i wypija na noc, rano jest już po problemie. Dzięki temu lekowi nie pamiętam żebym kiedykolwiek cierpiała więcej niż dzień.

zobacz wątek
10 lat temu
Justyna90

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry