Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowee 2015 (2)

nam doktor w szpitalu kazała samą solą fizjol, ewentualnie jak będzie pogorszenie to berodual włączyć do inhalacji. Ale ten inhalator to świetna sprawa, kilka dni i dziecko zdrowe bez faszerowania... rozwiń

nam doktor w szpitalu kazała samą solą fizjol, ewentualnie jak będzie pogorszenie to berodual włączyć do inhalacji. Ale ten inhalator to świetna sprawa, kilka dni i dziecko zdrowe bez faszerowania antybiotykami.

MMM90 Myślę, że to dobty pomysł, może już poznasz płeć- ja mam zamiar też za ok 2 tygodnie iść na 3D i sprawdzić czy coś będzie widać :)

Byłam wczoraj na wizycie u gino- fasolka miała badaną przeizerność karkową- wszystko jest ok i w normie :) już są rozwinięte wszystkie kończyny, dzidzia machała mi z ekranu jakby chciała się przywitać :)
______________________________________________________
image

zobacz wątek
10 lat temu
~Dwupak

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry