Re: Mamusie majowo-czerwcowo-lipcowe 2012 *20
Tym białkiem w moczu bym sie nie stresowała, w koncu lekarz wie co robi :)
Zestresowałyscie mnie troche tym zaległym urlopem, bo ja mam za 2011 18 dni plus 2012 21dni plus pewnie...
rozwiń
Tym białkiem w moczu bym sie nie stresowała, w koncu lekarz wie co robi :)
Zestresowałyscie mnie troche tym zaległym urlopem, bo ja mam za 2011 18 dni plus 2012 21dni plus pewnie styczeń a moze i luty za 2013 ;) wiec 2 miesiace dodatkowe :) ale juz doczytalam, ze ok.
A jeśli chodzi o wychowawczy to wszystko zalezy od finansów, wiadomo, wychowawczy bezpłatny... ale od marca nie mam z kim małej zostawić, wiec moze do lipca wychowawczy a poźniej moja mama by przejeła... ale jak bedziemy finansowo pod sciana, to mała do żłobka a ja do roboty :(
No i nie dotarłam na kebaba, wiec ostatni posiłek jadłam o 13 i musze isc cos zjesc, bo zaraz umre z głodu ;)
Dzis na SR rozmawiałysmy o fazach porodu,o rozwieraniu sie szyjki i skurczach plus oddychanie i ćwiczenia jak ostatnio :)
Jak ja sie chciałam zapisać na SR na Kliniczną na ten kwietniowy kurs( jak na poprzedni juz nie bylo miejsc), to babeczka powiedziala,ze dla mnie za poźno.... stad ta Zaspa.
zobacz wątek