Re: Mamusie marcowe 2014 (2)
4 lata?! grubo, ale u nich coś jest nie tak z tą rejestracją internetową,ja też próbowałam kiedyś i w ogóle nie zadziałało..
Może zadzwoń tam na zaspę i zapytaj jakie skierowanie, żeby potem...
rozwiń
4 lata?! grubo, ale u nich coś jest nie tak z tą rejestracją internetową,ja też próbowałam kiedyś i w ogóle nie zadziałało..
Może zadzwoń tam na zaspę i zapytaj jakie skierowanie, żeby potem nie było problemu, ale podejrzewam, że pewnie od ogólnego. A no i możesz próbować co jakiś czas dzwonić do nich, pytać czy się termin bliższy nie zwolnił i mówiąc, że jesteś w ciąży. Czasem można trafić :)
Pamiętaj, że w ciąży wzrok może się podobno lekko pogorszyć a potem wrócić do poprzedniej wady - ja dlatego sobie odpuściłam do porodu :) a u dentysty też byłam, co prawda przegląd zrobiła i na szczęście nic nie znalazła, ale i tak leczyłabym później, bo bez znieczulenia to masakra dla mnie :) powiedziała mi, że mam przyjść na kontrolę jak urodzę i dzieciątko będzie miało 3 miesiące, bo podobno podczas karmienia jest duże ryzyko próchnicy..
A kartę chyba zacznę nosić już wszędzie, tak mnie Asiula nastraszyła :)
Pozdrowionka
zobacz wątek