Odpowiadasz na:

Re: Mamusie sierpniowo-wrześniowe 2012 52* 3*

Mammamia - no wiem, że coś tam zostało w brzuszku :P ale popłakałam się wieczorem jak znowu poszły 3 fontanny pod rząd. Nie chce znowu tego przechodzić. Po każdym ulaniu tak strasznie płacze i... rozwiń

Mammamia - no wiem, że coś tam zostało w brzuszku :P ale popłakałam się wieczorem jak znowu poszły 3 fontanny pod rząd. Nie chce znowu tego przechodzić. Po każdym ulaniu tak strasznie płacze i kopie nóżkami. Usg brzuszka mamy za tydzień, nie chce by się męczył jeszcze tyle dni. Może jutro coś mi lekarka poradzi.

Agusia, bardzo mi przykro :(

my byliśmy dzisiaj w Gdańsku na Łostowicach. Kuźwa tak się lekko ubrałam, że ja wracaliśmy to szczęka mi latała z zimna :/ dzieciaki miałam ubrane jak na Alaskę a o sobie zapomniałam ... pakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy plus ubieranie dzieci tak mnie pochłonęło, że nawet nie patrzyłam co na siebie wkładam.
Fajnie było się wyrwać z domu. Jestem tak miło zmęczona, że zaraz się kładę spać :)

Alana, to do jutra :)

zobacz wątek
12 lat temu
Malutka22

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry