Odpowiadasz na:

Re: Mamusie styczeń 2017

Margaretka to masz przeboje... zdrowka zycze.

U mnie z brzuchem ok, ale starsza corka zlapala wlasnie angine. Mam nadzieje ze sie nie zaraze. A ona taka biedna... non stop wymioty i... rozwiń

Margaretka to masz przeboje... zdrowka zycze.

U mnie z brzuchem ok, ale starsza corka zlapala wlasnie angine. Mam nadzieje ze sie nie zaraze. A ona taka biedna... non stop wymioty i goraczka 39:(

W poniedzialek ide do gin to sie dowiem co u Boryska, ile juz wazy. To jest 30tc. Wahamy sie jeszcze co do imienia bo reakcje ludzi sa rozne... nie chcialabym skrzywdzic dziecka ale patrzac po usg to Borys bedzie mu pasowalo, no i mąż marzyl od zawsze o tym imieniu.

Kupilam dzic wozek coletto florino bialo jeansowy i jestem zachwycona, napatrzec sie nie moge;) corka wsadzila do niego lalke i robi testy jezdzac po domu. Nawet maz nie marudzil i pochwalil a zeby on cos pochwalil to swieto;)

zobacz wątek
8 lat temu
~MartaB

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry