Odpowiadasz na:

Re: Mamusie styczniowe i lutowe 2014 (4)

JA jestem w 29 tc i na plusie mam 7 kg, waga startowa 64kg wzrost 172cm, mam nadzieje, że więcej niż 75kg na finiszu nie będzie.
Dziewczyny chciałam wam napisać o wynikach badań jakie... rozwiń

JA jestem w 29 tc i na plusie mam 7 kg, waga startowa 64kg wzrost 172cm, mam nadzieje, że więcej niż 75kg na finiszu nie będzie.
Dziewczyny chciałam wam napisać o wynikach badań jakie robicie,jeśli są radykalnie złe lub dziwne to je powtórzcie. Okazuje się, że laboratorium może się pomylić i tak było w moim przypadku.3 tygodnie temu odebrałam wynik progesteronu a tu 9,7 gdzie w 26 tygodniu powinno być 86!! Dzwonie do przychodni, że pewnie wynik fałszywy, a oni, że nie że taki wyszedł. Więc ja panika bo przy takim wyniku to skurcze porodowe idą. Nie będę wam pisać szczegółów, ale dostałam zastrzyk i inne leki, a po 5 dniach dowiedziałam się, że laboratorium się pomyliło i że wynik był 97,0!! Masakra jakaś porostu i dowiedziałam się przez przypadek bo laboratorium nie raczyło poinformować o pomyłce, chociaż informowałam ich, ze podejrzany ten wynik. Na szczęście zastrzyk i leki nie zaszkodziły małej ani mi, ale miałam 5 dni mega stresu i nie wiem jak to się odbiło na zdrowiu mojego maleństwa :(

zobacz wątek
11 lat temu
wilczyca246

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry