Odpowiadasz na:

Re: Mamusie wrzesień-październik 2011 *12*

Ja też podjęłam decyzje o ograniczeniu jazdy samochodem samej mimo iż prawko mam od prawie 10 lat . Jestem taka strasznie rozkojarzona, ciężko podnosić naraz obie nogi do hamulca i sprzęgła w... rozwiń

Ja też podjęłam decyzje o ograniczeniu jazdy samochodem samej mimo iż prawko mam od prawie 10 lat . Jestem taka strasznie rozkojarzona, ciężko podnosić naraz obie nogi do hamulca i sprzęgła w nagłych wypadkach , brzuchol za bardzo się spina, mały kopie a ja się nie moge skupić na drodze.Nie chce spowodować wypadku!
Także również podziwiam te które teraz chcą zdawać :) Powodzenia.

Mam dobre wyniki morfologii i ginka powiedziała że nie muszę brać ani żadnych witamin ani żelaza gdyż lepiej się wchłania takie z pokarmu a nię takie z chemii , ale na szkole rodzenia każda nawet z dobrymi wynikami się czymś faszeruje. A Wy bierzecie coś ?


image

zobacz wątek
14 lat temu
~Dżina

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry