Odpowiadasz na:

Re: Mamy Marcowe i Kwietniowe 2011 - 22*

dziewczyny - a czemu Wam sie ogólnie tak spieszy z tym rozszerzaniem diety??? Bo mi alergolog powiedziała, że im później tym lepiej, bo jest mniejsze ryzyko alergii. i zastanawiam się, bo widze, ze... rozwiń

dziewczyny - a czemu Wam sie ogólnie tak spieszy z tym rozszerzaniem diety??? Bo mi alergolog powiedziała, że im później tym lepiej, bo jest mniejsze ryzyko alergii. i zastanawiam się, bo widze, ze wiele z Was już rozszerza dietę, czy może o czymś nie wiem?

U nas Stas polubił kąpiel po miesiącu i teraz jest roześmiany od ucha do ucha już jak zaczynamy go rozbierac:) W kąpieli jest super, potem przy masażu i smarowaniu maściami też, ale przy ubieraniu już wie że jedzenie blisko i się wkurza:)

zobacz wątek
14 lat temu
margos99

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry