Re: Mamy lipcowo- sierpniowe 2014 cz. 20
Chaton najważniejsze,że masz dobre wspomnienia z porodu :) Wrzuć fote Syncia :)
Tylko nie kumam, dlaczego zabronili chodzic , gdy Mały był wyżej ? Przecież żeby Dzieć zszedł niżej to...
rozwiń
Chaton najważniejsze,że masz dobre wspomnienia z porodu :) Wrzuć fote Syncia :)
Tylko nie kumam, dlaczego zabronili chodzic , gdy Mały był wyżej ? Przecież żeby Dzieć zszedł niżej to własnie ruch jest potrzebny a nie wegetowanie na łózku w pozycji niesprzyjającej schodzeniu w kanał..
No i widzę ,że oksy nie żałują .. Nic się nie zmieniło po tylu latach ..Ehh
Różyczynka ja już Tobie pisałam,że wszystko mi przeszło jak weszłam do Szpitala :P Zawsze tak reaguję , na holter przecież też :p
Eilianaw w pierwszej ciąży nagadałam się za wszystkie czasy, codziennie na Dobranoc czytałam bajki .. a teraz hmmm jakoś niekoniecznie .. Włącze Małemu pozytywkę od czasu do czasu ale On na nią reaguje w sposób odwrotny i zaczyna bardziej się wiercić zamiast zasypiać :P M ograniczył się do całowania brzucha a totalnie skupił się na Starszaku ..
zobacz wątek