Widok

Mamy problem

Mamy problem. Monodram macierzyński Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Mamy problem.
Mamy problem - Monodram macierzyński
Szymon Jachimek

Kiedy w domu pojawia się noworodek, wszyscy są szczęśliwi. Niemowlę leży w białym kaftaniku, radośnie kwili i macha rączką do przytulonych do siebie rodziców... tak to przynajmniej wygląda w reklamach.

Rzeczywistość jednak okazuje się diametralnie inna. Chwilę po radosnym kwileniu niemowlę wpada w rozpacz. Niewyspana mama złości się na ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy problem - premiera

Zgadza się, premier jest problemem. Nie mówiąc o prezydencie i ich niewielkim zwierzchniku.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecamy!

Mimo, że panów na wczorajszym spektaklu było widocznie mniej niż pań, to widziałam, że mój małżonek uśmiał się do łez, również z siebie bo tekst trafia do każdego, wytyka idealnie różnicę między oczekiwaniami a zderzeniem z rzeczywistością, jaką się okazuje macierzyństwo. Monodram idealny dla Mam zarówno przyszłych i obecnych, dla Tatów, Dziadków i Teściów. Maluje rzeczywistość bez zbędnych ceregieli, dokładnie tak jak to wygląda.
Szybka akcja, fajny scenariusz, muzyka, wspaniały tekst, od śmiechu do łez.
Aktorka Magdalena - rewelacyjna, nie wiedziałam, że można tak zająć scenę w pojedynkę!
Czekamy na 2 część o tym jak to jest z 2 dzieci :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wzruszający, prawdziwy, zabawny

Polecam wszystkim nie tylko posiadającym dzieci, ja nie mam, nie planuję ale i tak obejrzałem z zainteresowaniem. Świetny tekst, który został doskonale podany, z elementami interakcji z publicznością i improwizacji. W większej części zabawny ale również wzruszający, co nie zdarza się często w teatrze. Jeśli miałbym użyć jednego słowa na określenie tego spektaklu, to byłoby to słowo prawdziwy, a prawda na scenie zawsze się obroni.:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry, cieszę się, że się wybrałam. Myślę, że może zadziałać pokrzepiająco dla kobiet, które są właśnie na tym etapie, a wszystkich tych, którzy są blisko młodych Mam, może być bardzo pomocny w zrozumieniu przez co przechodzą i jak się czują, a tym samym uwrażliwić na ich potrzeby i dodać sił, bo i dla bliskich jest to trudny czas.
Bardzo fajnie tez pokazane zostały relacje z Dziadkami, więc i myślę, że na spektakl powinny wybierać się całe rodziny, czasem warto zobaczyć z boku jak się zachowujemy, z dystansu lepiej widać i łatwiej zrozumieć, a spektakl jest tez dobrym wstępem do rozmowy.

No i brawa dla Pani Jagody zajmującej się oświetleniem, dobra robota, super refleks ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Wielkie ciasto (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wielkie ciasto . Wielkie ciasto Inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena...

Kora. Boska (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kora. Boska . Kora. Boska O Matki Boskie, które u boku Kory (Katarzyna...

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania . Teatr Bajka z...

do góry