Widok

Manager masakra!

Klub jest niesamowity,imprezy z dj Natem przemega!!!
Obsługa(pomimo wpadek z ich winy bądź kuchni)bardzo fajna i ostatecznie można zapomnieć o nieprzyjemnych chwilach.
Jednak najgorszą rzeczą w klubie jest osoba manager'a. Cholernie niesympatyczny,interesowny,liczący tylko pieniądze i miły tylko dla swoich gości/znajomych(nawet nie zwraca uwagi na stałych gości).Niestety bardzo psuje to nastrój i zaniża ogólną ocenę i wizerunek(stąd taka ta 3)
Ponieważ kontakt z właścicielem nie jest łatwy,to chyba tylko i wyłącznie Pan Manager ma jeszcze tą posadę,bo nie ma jak złożyć skargi,a szkoda.Powinno się to koniecznie zmienić!
Moja ocena
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
Nie wiem dlaczego zostałem przez Panią oceniony w ten sposób. Z tego co pamiętam w miesiącu lipcu miałem tylko jedną nieprzyjemną sytuację z gośćmi naszego lokalu, ale oni nie chcieli rozmawiać z właścicielem. Jeżeli chodzi o kontakt z moim przełożonym to wcale nie jest on utrudniony, wystarczy poprosić mnie o nr telefonu, bądź podejść do DJ'a NAT'a, który jest właścicielem restauracji. Jeżeli uraziłem Panią w jakiś sposób bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze mną, aby wyjaśnić tę całą sytuację.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry