Widok

Manicure Hybrydowy Tanio -poszukuję

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Witam, szukam osoby która wykonuje manicure hybrydowy w Gdyni chyloni lub cisowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gabinet urody Selena na cisowej, tam hybryda to koszt 50 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe ile sie trzymaja??wszystko co za bardzo tanie musi byc na gorszych, tanszych materiałach. Nikt by przeciez nie dokładał do materiału albo robił po kosztach. NIE WIERZCIE takim cena!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam Pania Basie z salonu jacques andre, koszt to okolo 80- 90 zł. moze troszke daleko od gdyni bo salon miesci sie w gdansku glownym, ale uwazam ze naprade warto pokonac taki kwalek, by miec piekne paznokcie pani basia jest po prostu rewelacyjna i koszt jest warty rezultatu. a to jest numer salonu 58 682 06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponuję oryginalny produkt . Niestety nie wszystkie produkty są w rzeczywistości hybrydami. U mnie manicure i pedicure hybrydowy produktami Shellac CND
to koszt kolor 70 zł french 80

trwałość do 4 tyg.bezinwazyjne przygotowanie płytki (bez matowienia) i szybkie nieinwazyjne ściąganie. (bez użycia bloków pilników itp..)
http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl

szczerze polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na marce OPI wykonuje pani Donata manicure hybrydowy za 50 zl w gabinecie DMK, Batalionów Chłopskich 12 w Gdynia Redłowo, tel. 793 605 012
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbije temat. Ostatnio znalazłam super salon gdzie pięknie mi zrobili hybrydę - https://magnificclinique.pl/ . Mają tez w ofercie szereg innych usług. na pewno jeszcze tam zawitam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Dobrej jakości ubrania (20 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

do góry