Widok

Manicure Spa hybrydowy CND Shellac połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni

Manicure hybrydowy robię od kilku miesięcy poszłam do Spa Osowa ze względu na to że były wolne miejsca ( niestety tam gdzie zawsze chodzę nie było terminów) a opinie w @ były pozytywne
Niestety się rozczarowałam jakość niewspółmierna do ceny. Pierwszy raz spotkałam się z tym że usuwanie lakieru jest dodatkowo płatne...( może ze względu na to że nie był robiony u nich??)
Zabieg który powinien trwać ( zgodnie z informacją na stronie internetowej) 1 h trwał 2 h..A jakość wykonania niestety pozostawia wiele do życzenia... Wspomnę również, że do wyboru może było 10 kolorów...
Obsługa miła, wystrój też ładny, ale niestety płacąc za paznokcie 100 zł oczekuję czegoś więcej.. Nie polecam
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry Pani Marzeno,

Próbowaliśmy się z Panią skontaktować, niestety bezskutecznie. Była Pani u nas po miesiącu działalności i niestety, za co możemy tylko bardzo przeprosić, omyłkowo zostało doliczone zdejmowanie hybrydy. Ta pozycja przewidziana jest jeśli ktoś po prostu chciałby zdjąć hybrydę bez wykonania usługi "manicure". Sam proces zdejmowania "hybrydy" może trwać nawet 20 min, w zależności od tego jak mocno trzyma się lakier. Pobieranie opłaty za wykonaną usługę jest powszechną praktyką.

Wybrała Pani zabieg "Spa Manicure" trwa on godzinę, do tego należy doliczyć czas zdejmowania hybrydy. Łącznie była u nas Pani ok 90 min. Większość gabinetów nie podaje czasu swoich zabiegów, my podajemy jednak to jest tylko "orientacyjny" czas.

Jeśli ma Pani swój ulubiony salon i kosmetyczkę to myślę, że nawet najlepszej kosmetyczce w Trójmieście będzie ciężko spełnić indywidualne wymagania i przyzwyczajenia klienta. Cieszymy się, że tak jest bo i my liczymy na zdobycie nowych, stałych klientów. Co do jakości to myślę, że opinie i zdjęcia klientów na naszym profilu mówią o tym jak naprawdę jest.

Obecnie posiadamy 30 kolorów hybrydy i tyle samo kolorów lakierów do paznokci. Cały czas też śledzimy nowości, więc na pewno pojawią się wkrótce nowe barwy jesieni.

Mimo wszystko zapraszamy raz jeszcze do naszego salonu, abyśmy mieli szanse zrekompensować Pani stratę.

Serdecznie pozdrawiamy
Spa Osowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry