Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klientka - opinia Do jakości zabiegu kosmetycznego nie mam zastrzeżeń. Natomiast oferowanie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

Kasia - opinia Nie polecam. Bylam zrobić hybrydy. Pani kosmetyczka była bardzo gburowata. Za...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

nigdy się jeszcze nie zawiodłam wątek zamknięty Z usług Spa Osowa korzystam od paru lat, bardzo lubię to miejsce-jest czyste,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Korzystaliśmy razem z mężem z masażu w wielu miejscach w całej Polsce dlatego...
~Patrycja i Filip
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Cudowne miejsce wątek zamknięty Witam, z usług Spa Osowa korzystam od ubiegłego roku. W szczególności polecam...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie SPA - OSOWA, korzystałem z masażu i jestem pod wrażeniem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Super miejsce wątek zamknięty Polecam, jakoś usług na najwyższym poziomie, dbałość o szczegóły, czystość i...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

>POLECAM wątek zamknięty Do Spa Osowa zostałem zabrany przez żonę. Korzystaliśmy z peelingu i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

doskonały relaks wątek zamknięty wspaniałe miejsce tworzone przez niezwykłych ludzi. tylko w SPA osowa udaje...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Polecam SPA Osowa wątek zamknięty Do SPA Osowa trafiłam z polecenia. Jestem zachwycona profesjonalnym...
~Marcela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Strafa relaksu :) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, przemiła obsługa i wyjątkowy klimat -...
~Tom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Manicure Spa hybrydowy CND Shellac połączony z zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni wątek zamknięty Manicure hybrydowy robię od kilku miesięcy poszłam do Spa Osowa ze względu na...
~M.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Super miejsce wątek zamknięty Bardzo rzadko daje 6 gwiazdek, ale nie mogę dać innej oceny gdyż wszystko...
~Blanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

Manicure u Pani Renaty wątek zamknięty Chodzę regularnie do Pani Renaty na manicure i pedicure. Jestem bardzo...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

pedicure super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pesicure, jaki zrobiła mi pewną młoda brunetka...
~Ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim, którzy uprawiają amatorsko sport i potrzebują...
~Paweł Seroka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Relaks doskonały :) wątek zamknięty Niesamowite miejsce, na które składają się przede wszystkim sympatyczni...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Rewelacja wątek zamknięty Zaskakująco świetne miejsce! Przyjazna atmosfera od samego wejścia. Bardzo...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

wspaniale wątek zamknięty Byłam jedna z pierwszych klientek. Swietna,domowa atmosfera. Piekny wystrój,...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

WOW! wątek zamknięty To miejsce totalnie mnie zaskoczyło - wolnostojący budynek w Osowej pomiędzy...
~Ana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry