Widok

Manicure tytanowy - proszę o opinie.

Mam pytanie, czy ktoś już robił manicure tytanowy? Jeśli tak, jakie macie opinie na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam najpierw dowiedzieć się co to jest tytan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tytan - dokładnie tlenek tytanu proszek powszechnie stosowany w kosmetyce w połączeniu z bazami z wapniem i witaminami otrzymujemy manicure tytanowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doskonale wzmacnia i odżywia paznokcie szczególnie łamliwe i kruche efekty widac po około 2- 3 miesiącach. paznokcie stają się twarde i pieknie wyglądają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś za reklamę jakąś robię;:D fajna sprawa ten tytan paznokcie cieniutkie a tak twarde , szok !!! Mają tylko jedna wadę :( jeżeli płytka " wciągnie " minerały może poprostu odpuść :( mi się to nie zdarzyło :) ale Pani mnie ostrzegala jak robiła :) pani Patrycja na witominie robi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie na Witominie ??? badz moze ktos polecic salon w gdyni na manicure tytanowy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewątpliwe manicure tytanowy ma wiele zalet, a poza tym świetnie wygląda. Jego cena niestety nie jest najniższa, dlatego warto nauczyć się wykonywać go samodzielnie. Polecam zajrzeć i nauczyć się jak się go robi krok po kroku https://ekosmetyczki.pl/zabiegi-kosmetyczne/paznokcie-tytanowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

do góry