Widok

Manson!

Jakie Ty masz wszystko pyszne :)

Koty po powrocie do domu bardzo skrupulatnie nas obwąchały.
A następnym razem biorę fotkocyknik, nie ma że nie :)
No i najważniejsze - dziękujemy :) Za wszystko.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra,jak delikatnie to niech kulnie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przekupię go ciastkiem ;) I porcją lodów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolę sobie wtrącić się w Waszą cukierniczo- lodziarnianą (lodową?) rozmowę.
Dlugo się wahałam czy zdradzic tu na forum pewną tajemnicę. Tzn od rana. Wiem, że pisząc to, działam na swoja niekorzyść, ale trudno...
Niech będzie.
Nie mogę tego dłużej ukrywać. A może niektórzy z Was juz to wiedza.
Różane.
Tak.. Różane. Odkryłam nowe lody Grycan- różąne.
To jest mój smak.
Jadłam jeden jedyny raz i nie mogę go zapomnieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co tam, pokulam Was i sam spróbuje tych jakże zachwalanych specjałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy Ci, dobry człowieku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...a może się zakulamy większą grupą do Gdyni na nocne Polaków rozmowy i śmiechy?...co Wy na to?...chyba mam fazę na integrację:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem za jak najbardziej, byle nie w czasie mojego urlopu, bo będę wyjechany jak mówią miejscowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję piątek w tym tygodniu,Gdynia późne popołudnie,miejsce i czas do uzgodnienia:)...ludziska deklarujcie się:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm, ja wiem, im prędzej tym lepiej, ale te upały, urlopy, może lepiej początek września? i turystów mniej, spokojniej, chłodniej trochę będzie, ja optuję za początkiem września, a jak Wy uważacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt...może być tłoczno:(...nie pomyślałam o tym a nie przepadam za tłumami...wrzesień niebawem więc może faktycznie lepszy będzie wrzesień:D...ale na pysznościowe wejherowskie lody możesz się zakulać Tomku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może październik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już lepiej listopad ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu październik?
Edit...wiem,na gwiazdkę ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, na lody tak, zakulam się z chęcią, kwestia tylko znalezienia wolnego popołudnia, pomyślę jak to zorganizować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dlugo się wahałam czy zdradzic tu na forum pewną tajemnicę. Tzn od rana."

No, no. Wytrzymać od rana do godziny 11.13 to dopiero wyzwanie, które musiało wymagać prawdziwego hartu ducha. ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech.
Nawet nie wiesz ile musiałam ze sobą walczyc.
Powiedziec o tak pysznych lodach aby i inni mogli sprobowac?
Czy też lepiej nie mówic, bo jak juz wyzdrowieje, wyjde z łózka, a w koncu nawet wyjde z domu i pojde do sklepów moze okazać się, ze forumowicze wykupili cały zapas lodów różanych.
I tylko strace na tym, że zradziłam.
Ale w końcu egoistką az taka nie jestem. Dobrymi rzeczami lubie sie dzielic.
wiec polecam: spróbujcie koniecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ale w końcu egoistką az taka nie jestem."

A i tajemnicę utrzymać nie jest łatwo. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mansonie, będziesz w Wejherowie w październiku? :)

Chętnie wybiorę się na forumowe spotkanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje. Należe do tych osób, ze jak trafia do mnie tajemnica to za dwa dni zna ją dzielnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę. Przytulam tylko u się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (247 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry