Mapa...
~andrew
(20 lat temu) 22 lutego 2006 o 19:37
Witam...
W regulaminie Hapragana jest wzmianka o zakazie korzystania z map o skali większej niz 1:100 000. Nie jest konkretnie powiedziane czy można korzystać z innych map niż te otrzymane na starcie. Tak więc można czy nie posiadać inną mapę w dozwolonej skali?
0
0