Widok

Mar Tom - Kosakowo

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Ktoś coś o nich słyszał o jakości domków?
Warto Kupić?
Ktoś juz tam mieszka?
Podzielcie się Informacjami
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem jak w środku ale ostatnio oglądałem z zona i na pierwszy rzut oka średnio to wygląda domki stoją puste wokół wszystko sprzedane - trochę daje do myślenia tym bardziej ze zarośnięte wszystko trawa na pół metra. Widać także gołym okiem ze blacha wokół dachu fuszerka nie po Przykrecana powyginana w każdą stronę. W środku nie byłem ale z ciekawości wszedł bym tam popatrzeć co tam są za kwiatki ze forplex obok ma wszystko sprzedane a te stoją puste coś na rzeczy musi być.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekawa,czy jest ktoś kto może wypowiedziec się na temat tej inwestycji. Czy ktoś był może i oglądał bliźniaki w środku? A może ktoś z mieszkańców jest w stanie udzielić opini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mokre ściany ocieplali, to w przyszłości niezły grzybek wyrośnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam rozeznanie ostatnio znowu i spotkałam panią z przeciwka tej inwestycji i mówiła coś o popękanych rurach po zimie i o tym ze zwodzi wszystkich od miesięcy ze drogę postawi a nic nie robi w tym temacie. domki podczas deszczu wyglądają jak zatopione. Szkoda ze z nikim nie udało mi sie porozmawiać kto już tam mieszka - ale pojechałam do końca i zobaczyłam chyba czworak w trakcie budowy który stawia dalej MASAKRA woda (podczas deszczu ) do niego sie wlewała jak ktoś może tak budować - my się rozmyśliliśmy POLECAM ZROBIĆ TO TAKŻE INNYM - szkoda pieniędzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co znaczy że domki wyglądają jak zatopione? mieszkam tam już od dłuższego czasu i nie narzekam, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hahah a po ostatnich ulewach ?
Basen mogli sobie robić wszyscy z ogródków i domów
Ten Deweloper to JEDNA WIELKA T R A G E D I A !!!

A do tego te dwa straszaki obrośnięte chwastami które podobno sprzedał jako pierwsze a ja słyszałam ze za długi oddał firmie gdzie teraz jest komornik - czasem słychać jak sąsiedzi z na przeciwka rozmawiają :)

Przypadek? Nie sądzę !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie do końca rozumiem o czym mówisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam świeżych informacji na temat tych domków.... kupować czy nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry