Widok

Marcel - ocena

Prestige Lingua Temat dostępny też na forum:
Pani Basia przemiła osoba, zawsze pomoże, doradzi. Ogrom cierpliwości i podejścia do dzieci. Poziom nauki super. Półkolonie wspaniałe. Ogromnie polecam ta szkołę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Panie Marcelu, bardzo dziękujemy za tak życzliwą opinię i za docenienie pracy Pani Basi. Cieszymy się, że jej cierpliwość, podejście do dzieci i codzienne wsparcie są tak dobrze odbierane.

W Prestige Lingua zależy nam na tym, aby nauka języków łączyła dobry poziom zajęć z atmosferą, w której dzieci czują się bezpiecznie i chętnie uczestniczą w zajęciach oraz półkoloniach.

Dziękujemy za polecenie naszej szkoły językowej w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry