O masażu marzyłem blisko od trzydziestu lat i wreszcie spełniłem to marzenie.
Szkołę Anatomic wybrałem po długich poszukiwaniach w Internecie. Przeglądałem rankingi szkol masażu, czytałem opinie.
Mieszkałem i pracowałem wówczas w Holandii. Gdy mój wybór padł na szkole Anatomic okazało się ze kurs "2 w 1" od którego chciałbym zacząć odbędzie się już za miesiąc. Błyskawicznie podjąłem decyzje i rozpocząłem ten cały *** proces jakim jest przeprowadzka.
Zaufałem mojemu instynktowi oraz informacjom na stronach www i nie rozczarowałem się.
Przyjechałem do Polski 6-go marca a już za dwa dni, kompletnie wyczerpany tą przeprowadzką, rozpocząłem kurs. Dzięki niesamowitej pozytywnej energii naszej prowadzącej Karoliny, a także uczestników kursu, szybko odzyskałem siły.
Ten kurs był dla mnie jak terapia. Poznałam bardziej siebie, poznałem nowych energetycznie pozytywnych ludzi. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Karolina jest wspaniałym nauczycielem i bardzo ciepłą osobą.
Jestem bardzo zadowolony, że ukończyłem kurs w tej szkole i gorąco, szczerze i z czystym sumieniem polecam

Dziękuje za niezapomniany czas!