Zdecydowanie pozytywna opinia w skrócie:
1. Egzamin państwowy zdałem za drugim podejściem.
2. Profesjonalne wykłady. Prowadzący oprócz wiedzy, którą muszą przekazać, dzielą się praktycznymi uwagami i wskazówkami.
3. Uczciwe podejście do kursanta, miła i kulturalna obsługa, łatwy kontakt w razie pytań/problemów.
4. Autentyczny egzamin wewnętrzny: bardzo mi zależało na tym, żeby egzamin wewnętrzny miał taki przebieg, jak w ośrodku państwowym. Pan Piotr nie stosował taryfy ulgowej, zwracał uwagę na wszelkie popełniane przeze mnie błędy. Egzamin wewnętrzny zdałem za drugim podejściem i to były dla mnie bardzo cenne 2 godziny kursu.
5. Miałem niewątpliwą przyjemność praktycznej nauki jazdy z Panem Tomaszem Janczakiem. To jak dla mnie największy atut szkoły, ponieważ to jego praca pośrednio przekłada się na przebieg egzaminu praktycznego. W skrócie: wysoki poziom kultury osobistej; anielska cierpliwość (spytasz 100 razy o to samo, odpowie 100 razy w ten sam spokojny i wyczerpujący sposób); prawdziwa skarbnica wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą chętnie się dzieli; jest sprzymierzeńcem kursanta w samochodzie - nie dokłada stresu, tylko go ogranicza. Prawdziwy nauczyciel z powołania.