Szkoła Godna Polecenia !!! Wykłady , kwalifikacja , kurs kat D , wszystkie egzaminy zaliczone i zdane za pierwszym razem . Super miła obsługa , szczególnie Polecam instruktora p. Irka , konkretny i profesjonalny . Pozdrawiam