Marcin - ocena
~Marcin
31.0.47.*
(2 dni temu) 23 czerwca 2026 o 21:49
Szkoła Godna Polecenia !!! Wykłady , kwalifikacja , kurs kat D , wszystkie egzaminy zaliczone i zdane za pierwszym razem . Super miła obsługa , szczególnie Polecam instruktora p. Irka , konkretny i profesjonalny . Pozdrawiam
0
0