Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Antoni Bigaj - ocena 17 lat temu Pan Marek Baranowski (firma Marco Design) osobiście układał nasze...
~Antoni Bigaj
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 czerwca 2024

Ewa z Sopotu - ocena Panie Marku, bardzo dziękuję za wykonanie renowacji starego parkietu. Podjął...
~Ewa z Sopotu
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 grudnia 2023

Michal P - opinia Piękne podłogi! Efekt końcowy przekroczył nasze oczekiwania. Świetna...
~Michal P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Beata - opinia Pan Marek jest przede wszystkim cudownym i cierpliwym człowiem.Lata pracy...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Emanuela - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Pracownię Pięknych Podłóg. Na pierwszym spotkaniu pan...
~Emanuela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2022

Dawid Jakubowski - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panem Markiem to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkała mnie...
~Dawid Jakubowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Cenisz sobie naturalne drewniane podłogi pięknie wykończone ? Z pewnością...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Pan Marek wraz ze swoją ekipą nadał nowe życie prawie stuletniemu parkietowi....
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2019

renowacja parkietu wątek zamknięty Zamówiłam renowację parkietu a dostałam nową podłogę! Dwa spore fragmenty...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

podłogi wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z marco design. spotkałem się z...
~Wiesław Stoltman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

podłogi wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi firmy, jakości towaru oraz współpracy....
~Wiesław Stoltman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

renowacja podłóg wątek zamknięty Fachowość w temacie, szybka usługa, przystępna cena, gwarancja na użytkowanie...
~Maria Niekra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy Marco Design - zarówno w zakresie wyboru i zakupu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Perfekcjonizm! wątek zamknięty Polecam tę firmę w każdej kwestii związanej z podłogami drewnianymi (wybór,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Opinia wątek zamknięty Chciałam podziękować za solidną usługę. Fachowa, sprawna i czysta praca...
~MPC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

SERDECZNIE POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Marco Design. Firma posiada bardzo...
~Agnieszka K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Polecam równiez doradztwo i usługi tej firmy wątek zamknięty Pierwszy kontakt z Panem Markiem zaskoczył mnie wiedzą i umiejętnościami w...
~Romek z Pruszcza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Firma godna polecenia wątek zamknięty Warto spotkać się z właścicielem firmy, który fachowo doradzi przy wyborze...
~Marek W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Zakupiona podłoga swietnie nam sie sprawdza na ogrzewaniu podlogowym. Jestem...
~MB
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Nie polecamy tej firmy wątek zamknięty Oferta ta sama co w innych firmach. Cena wykonania usługi wysoka w stosunku...
~BC
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

30

wątków

do góry