Odpowiadasz na:

Re: Marcowo - kwietniowe mamusie z maluszkami 2013 vol. 20

Dziewczyny ja u neurologa byłam z małą u dr Żuchowicz w przychodni na Abrahama. Pani dr nie jest już najmłodsza, ale pomimo to nie miałam wrażenia, że jest lekarzem "starej daty". Pracuje też w... rozwiń

Dziewczyny ja u neurologa byłam z małą u dr Żuchowicz w przychodni na Abrahama. Pani dr nie jest już najmłodsza, ale pomimo to nie miałam wrażenia, że jest lekarzem "starej daty". Pracuje też w Szpitali w Redłowie. Ma bardzo dobre opinie. Jak dla mnie lekarka bardzo konkretna, sympatyczna i nie straszyła. Na wizytę w maju czekałam ok. 2 tygodnie.

Ja też staram się używać jak najmniej kosmetyków. Używamy tylko emulsji do kąpieli, szamponu na ciemieniuchę od lekarza i kremu przeciwsłonecznego BabyDream. Na pupę Sudocream, jeśli coś się dzieje (ostatnio rzadko, bo przestałam eksperymentować z pieluchami i chusteczkami). Nivea używam tylko chusteczek, bo na te Emilka dobrze reaguje, inne kosmetyki Nivea ją uczulały (krem na każdą pogodę i płyn do kąpieli), ale mnie to nie dziwi, bo ja też mam uczulenie na Nivea (toleruję jedynie ich podstawowy krem).

zobacz wątek
12 lat temu
~Mara Jade

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry