Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał T. - ocena Bardzo polecam. Dziękuję za wygranie sprawy frankowej. Bank zapłacił całą...
~Michał T.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 stycznia 2024

Ela - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam współpracę z p. Martą Miecznikowską. Pełen profesjonalizm,...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

IM - opinia wątek zamknięty Korzystałam z pomocy Pana Marka w kilku sprawach. Zawsze 100% zaangażowania i...
~IM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 listopada 2020

Bartosz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam kancelarię w sprawach frankowiczów. Wyjątkowo profesjonalne...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Aneta Ch. - opinia wątek zamknięty zdecydowanie polecam! Pan Mecenas Marek Miecznikowski, który prowadził moja...
~Aneta Ch.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Bardzo polecam wątek zamknięty Chciałbym polecić tę kancelarię prawniczą. Niezwykle ludzkie i profesjonalne...
~Mężczyzna 39lat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2019

Szczerze mogę polecić .Naprawdę warto. wątek zamknięty Bardzo miła obsługa a co najważniejsze wysoka skuteczność w prowadzonych...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Goraco polecam wątek zamknięty Goraco polecam te Kancelarie jako niezwykle profesjonalna, na bardzo wysokim...
~Dominika z Kanady
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2015

ZDECYDOWANIE POLECAM !!! wątek zamknięty Miałem wielkie szczęście, że trafiłem do tej Kancelarii. Pani Mecenas, od...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Korzystalam z uslug kancelarii w sprawie zaleglych alimentow, na ktorych...
~Samotna matka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Najlepsza kacelaria w Trójmieście! wątek zamknięty Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do Kancelarii Państwa Miecznikowskich....
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Gosc - opinia wątek zamknięty Pani Marta prowadzila moja sprawę karną niedawno temu i to dzięki Niej...
~Gosc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług kancelarii w sprawie wezwania do zapłaty - jak się...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry