Wymarzone mieszkanie znalezione, ale co dalej jeśli gotówki na jego zakup brak? Odpowiedź jest tylko jedna - spotkanie z Finansowym Piotrem. Podczas pierwszej wizyty omówiliśmy moją sytuację finansową, porozmawialiśmy o mieszkaniu, które wybrałem i usłyszałem to, na co tak bardzo liczyłem: "Panie Marku, da się to załatwić". Tak też się stało. Sam proces przebiegł niezwykle sprawnie. Oprócz Pana Piotra w moją sprawę zaangażowana była także Pani Małgosia. Na ostatniej prostej okazało się, że muszę wyjechać w sprawach prywatnych. Poinformowałem o tym Panią Małgosię i usłyszałem, że "taki problem, to żaden problem". Udzieliłem więc pełnomocnictwa i tym samym ostatnie formalności z Deweloperem załatwiła Pani Małgosia. W tym czasie mogłem spokojnie zająć się swoimi sprawami prywatnymi. Młodzi, sympatyczni i przede wszystkim kompetentni ludzie. Posiadają ogromną wiedzę i są niezwykle zaangażowani w swoją pracę.
Zachęcam wszystkich do skorzystania z usług Pana Piotra i jego Współpracowników. Rzetelnie i jasno przeprowadzą nas przez nie zawsze prosty świat kredytów. Moje marzenie zostało spełnione. Dziękuję bardzo!