Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
martines - opinia Światowy poziom usług. Super jakość i miła obsługa. Bardzo polecam każdemu...
~martines
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2020

rm - opinia Od 6 miesięcy auto jest systematycznie w serwisie Margo Hyundai Gdańsk. Brak...
~rm
-

dodano: 16 stycznia 2020

Jaroslaw. Poloczansski - opinia Inteligentnie zyczliwie milo polecam
~Jaroslaw. Poloczansski
-

dodano: 10 stycznia 2020

Polecam salon na ul.Grunwaldziej. Miła obsługa i kompetentne podejście do klienta , w szczególności P. Tomek ,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 października 2019

Przegląd, odświeżenie wnętrza i lakieru Od dwóch serwisuje tam moje auto, nigdy się nie zawiodłam, zawsze miło...
~Ewcia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 16 września 2019

Profesjonalny serwis, super car spa Świetna obsługa, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Sceptycznie...
~Pablo
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 września 2019

Super! Polecam! Panowie z serwisu zawsze skorzy do pomocy!
~Klient
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2019

Super serwis. Od lat korzystam z usług Margo i nigdy się nie zawiodłem . W odróżnieniu od...
~Waldemar
-

dodano: 1 lipca 2019

Serwis na gwarancji Serwis na gwarancji pozostawia wiele do życzenia, nie uznają gwarancji gdzie...
~Klient
-

dodano: 11 czerwca 2019

Naprawa blacharska Jestem zadowolona z naprawy mojej szkody w tym serwisie. Pan Arkadiusz pomógł...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2018

Rozliczenie szkody wątek zamknięty Serwis godny polecenia. Profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji.,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 maja 2017

Wszystko ok wątek zamknięty Polecam serwis mimo, że troszkę się po zmieniało tzn. nowi ludzie, nowy...
~Grdegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Auto super zrobione, wyglada jak nowe. Profesjonalna obsługa, Pan Arek...
~Karolina
-

dodano: 19 stycznia 2017

Uwaga na naprawy blacharskie!!! Tragedia wątek zamknięty Zgłosiłam rdzę przy klamkach , została wykonana naprawa lakiernicza na...
~klientka
-

dodano: 8 września 2016

Drodzy ale warto ! wątek zamknięty Mam Hyundai I30 CRDi 90 KM z 2010 r. . Przez cały czas robiłem przeglądy...
~ossauer
-

dodano: 14 kwietnia 2016

Pochwała wątek zamknięty Wysoka jakość usług, rewelacyjna obsługa .
~Ada
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2016

POCHWAŁA wątek zamknięty W dniu 27.12.2013 roku o godzinie 8.00 przyjechałem ze Szczepkowa - Borowego...
~Bronek
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

4 przegląd okresowy wątek zamknięty Umówiony serwis telefonicznie.Wykonano wszystko co należy w 4...
~Krystyna Budzeń
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

bardzo slaby warsztat wątek zamknięty bardzo dlugi czas realizacji, brak możliwosci dodzwonienia się, odniosłem...
~ryszard
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Trajet wątek zamknięty Potrzebowałem oryginalnych części do Trajeta i tu właśnie zakupiłem je po...
~kowal
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

35

wątków

do góry