Widok

Maria Ziniewicz - opinia

Polecam Go Auto! Faktycznie podczas odbywania kursu mogłam odczuć, że jest to szkoła, która w swej metodzie nauczania naprawdę jest nastawiona na potrzeby kursanta. Teoria przekazywana przez Pana Wojtka jest rzetelna i ciekawa że względu na duże poczucie humoru prowadzącego️. Bardzo serdecznie polecam jazdy z Panem Krzysztofem Asztemborskim! Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak dobrego instruktora! Podczas jazd z Panem Krzysztofem nawet najbardziej zawiłe skrzyżowania stawały się bułką z masłem. Zawsze miałam poczucie, że mogę zapytać o najgłupszą według mnie rzecz i nie zostanę wyśmiana. Dla Pana Krzysztofa każdy szczegół jest bardzo ważny- co pomogło mi w przezwyciężeniu stresu podczas egzaminu. Dzięki Panu Krzysztofowi zdałam egzamin za pierwszym razem! Dodatkowo cenne dla mnie było, aby instruktor miał dobre poczucie humoru- nawet w tej kwestii się nie zawiodłam. Spędzone godziny w aucie uważam za wykorzystane w 100%! Do dziś mam w głowie słowa Pana Krzysztofa, że: "Na egzamin idzie się po to, aby go zdać". Serdecznie dziękuję za przekazaną wiedzę, Ukończyłam kurs z poczuciem, że naprawdę mogę zostać kierowcą- kiedyś z pewnością dobrym. Serdecznie pozdrawiam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Wspaniale Mario! bardzo dziękujemy za tak wiele dobry słów! Prowadzimy szkołę z pasją ;) i cieszą nas niezmiernie sukcesy naszych kursantów :) Ciepło i świątecznie pozdrawiamy i... do zobaczenia na drodze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry