Widok

Marianna - opinia

Szczerze polecam. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami wyrażanymi przez klientów firmy Akces. Przez kilka ostatnich lat bezskutecznie próbowałam sprzedać swój dom. Dopiero podpisanie umowy z biurem Akces przyniosło sukces. Po dwóch miesiącach od spotkania była już podpisana umowa przedwstępna, a w następnym miesiącu umowa ostateczna sprzedaży. To, co najbardziej cenię sobie we współpracy z Paniami to spokój i fachowość. Ten czas miał zupełnie inny wymiar niż dotychczasowe kontakty z biurami nieruchomości. Pani Bogna i Pani Sonia zawsze były dostępne pod telefonem, odpowiadały na kontakt, zawsze mogły się spotkać na prezentację, kiedy tylko klient sobie tego życzył. Zadbały o to, aby do akty notarialnego były przygotowane wszystkie dokumenty. Cały ten czas współpracy przebiegał w naprawdę miłej atmosferze i spokoju, czego trudno było doświadczyć z innymi biurami. Panie były obecne przy przekazaniu domu, spisane były protokoły odbioru i praktycznie całość sprawy odbyła się bez biegania po instytucjach. Pani Bogno i Pani Soniu - bardzo dziękujemy za ten czas.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Marianno jestem pod wrażeniem pani wyczerpującej opinii i tak ciepłe wyrazy uznania. Współpraca z Państwem była bardzo inspirująca choć transakcja nie należała do najprostszych, tym większa jest nasz satysfakcja. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry