Akces Nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 208

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Polecam biuro nieruchomości i panią Bognę Kozłowską. Pomogła nam sprzedać...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Adam Gautier - opinia wątek zamknięty Szczerze mogę polecić p. Bognę Kozłowską - profesjonalizm, skuteczność,...
~Adam Gautier
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Sylwia Bilińska - opinia wątek zamknięty Polecam Akces Nieruchomości z całą pewnością. Pani Bogna Kozłowska to...
~Sylwia Bilińska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, profesjonalna, konkretna obsługa, przy tym bardzo...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Punktualność, rzeczowość, profesjonalizm to w trzech słowach to co określa...
~Tomek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Zofia - opinia wątek zamknięty Konkretne informacje, szybka reakcja. Miła komunikacja. Oferta zgodna z moimi...
~Zofia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Marianna - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami...
~Marianna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Profesjonalne biuro w każdym calu. Od początku transakcji do samego końca...
~Aneta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług agencji Akces Nieruchomości Bogna Kozłowska przy zakupie...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 października 2020

Maciej jaroszybski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze swojego pierwszego zakupu z tym biurem. Pani...
~Maciej jaroszybski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Martyna - opinia wątek zamknięty Sonia jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży oraz kupna mieszkań. Jej wiedza,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Współpraca idealna pod każdym względem wątek zamknięty Zacząć należy od tego, że oferta wystawiona przez Akces była bardzo...
~Fabian
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lipca 2019

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta - zarówno Pani Bogna, jak również...
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Wzorowe Biuro Obrotu Nieruchomościami wątek zamknięty Sprzedaż samemu dwóch mieszkań okazała się fiaskiem. Spotkałem się z...
~Adrian P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Bardzo profesjonalne posrednictwo wątek zamknięty Sprzedac mieszkanie przebywajac za oceanem wydawaloby sie przeszkoda nie do...
~Maria
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 grudnia 2018

Bardzo polecam to biuro nieruchomości! wątek zamknięty Sprzedawałem z Akces swój dom - nie mogłem trafić lepiej. Obsługa bardzo...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Jestem bardzo zadowolony, polecam wątek zamknięty Po raz kolejny transakcja, tym razem kupno. Oczywiscie obsługa na bardzo...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Gdynia i Pani Bogna daje rade :) wątek zamknięty Idealna obsługa od A do Z. Dzięki pani Bognie kupienie mieszkania to...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

GDANSK wątek zamknięty Profesjonalna ,miła ,skuteczna ,rzetelna obsługa biura nieruchomości.Gorąco...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Zwróciłam się do Pani Bogny jak do agenta d/s nieruchomości z prośbą o...
~Julia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

31

wątków

do góry