Widok

Współpraca idealna pod każdym względem

Zacząć należy od tego, że oferta wystawiona przez Akces była bardzo konkurencyjna i dopasowana do rynku, jednak nawet pomimo tego pozostawiono pole do, owocnych zresztą, negocjacji i obniżenia pierwotnej ceny ofertowej, co pozwoliło kupić piękne mieszkanie w naprawdę super cenie. Pani Bogna dysponuje olbrzymią wiedzą i doświadczeniem, co w połączeniu z profesjonalizmem i spokojem pozwala pozytywnie zapatrywać się na finał każdej transakcji, przy której asystuje. Mój przypadek był szczególnie skomplikowany, pojawiały się problemy wymagające szybkiej reakcji oraz takie, z którymi mało doświadczona osoba mogłaby sobie nie poradzić. Pani Bogna prowadzi klienta krok po kroku na każdym etapie transakcji, jest z nią bardzo dobry kontakt a w niej samej wielka chęć, aby klient czuł się bezpieczny i doinformowany. Cały proces zakończyliśmy, pomimo wspomnianych już sporych i niezależnych od nas komplikacji, w terminie założonym na samym początku. Wypada również podkreślić, że należna dla Biura prowizja jest znacznie niższa od standardów rynkowych w Trójmieście. Polecam każdemu współpracę z biurem Akces! Pozdrawiam P. Bogno :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękuję za tak piękną opinię. Współpraca z panem była na bardzo wysokim poziomie i przyniosła mi wiele satysfakcji, zapraszam ponownie do wspólpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry