Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
po kontuzji zawsze wracam do 100% sprawności wątek zamknięty Do Pana Jarka uczęszczam już kilka lat, zarówno do gabinetu w Gdyni, jak i w...
~Piotr Gdańsk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Pacjentka wątek zamknięty korzystałam z tej rehabilitacji. Trochę drogo ale mimo wszystko polecam miejsce.
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Do Pana Jarosława zgłaszałam się już z różnymi problemami i nie było rzeczy z...
~Kasia Amanda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Kolano biegacza wątek zamknięty Wspaniały terapeuta. Całkowicie skupiony na pacjencie tu i teraz. Ból minął,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Dolegliwość: kark i plecy wątek zamknięty Do pana Jarosława zgłosiłem się z okropnie bolącym karkiem i odcinkiem między...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Paweł - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Pana magistra Jarosława Kowalskiego - świetny specjalista w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

rzs rehabilitacja wątek zamknięty Szczerze polecam pana mgr Kowalskiego. Potrafi poradzić sobie z tak...
~Hanna Urbańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Rehabilitacja stawu barkowego po zabiegu artroskopii wątek zamknięty We wrześniu przeszedłem zabieg artroskopii stawu barkowego lewego. Związane...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

rehabilitacja wątek zamknięty witam, chcialbym bardzo podziękować p. Jarkowi , jest wspaniałym...
~zbyszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Bark i kolano wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Jarka! To czwarty fizjoterapeuta, u którego byłem w...
~Marcin Chlebosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

14 letni judoka - uraz barków wątek zamknięty Michał, mój syn-14-letni judoka doznał w sierpniu 2010 urazu barków. We...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Szczerze polecam. wątek zamknięty Pan Jarek jest rewelacyjnym fachowcem. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta,...
~iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Fachowo i z zaangażowaniem wątek zamknięty Fizjoterapeuta Jarek to bardzo miły człowiek żywo interesujący się problemem...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

uszkodzenie kolana (artroskopia) po wypadku komunikacyjnym wątek zamknięty w połowie września miałem zabieg na kolano po wypadku komunikacyjnym...
~mariusz zdzieszyński
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Człowiek, który wie jak pomóc. wątek zamknięty Mimo, jak się wydawało poważnej kontuzji kolana, którą ortopeda...
~Oksana Sulikowska
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Andrzej z Niemiec - Szczerze polecam! wątek zamknięty Od czasu do czasu musialem korzystac z terapii manualnej, poniewaz w wyniku...
~Andrzej z Niemiec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Izabela z Elbląga - opinia wątek zamknięty Pan Jarek jest pasjonatem swojego zawodu i dlatego jego usługi w zakresie...
~Izabela z Elbląga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

NAJLEPSZE REHABILITACJE - POLECAM!!! wątek zamknięty WSZYSTKIM, KTÓRZY MAJĄ JAKIŚ URAZ I POTRZEBUJĄ REHABILITACJI POLECAM WIZYTĘ U...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Rwa kulszowa wątek zamknięty Witam, Byłem u Pana Jarka z problemem rwy kulszowej. Po pierwszym zabiegu...
~Jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Asia - opinia wątek zamknięty Gwarantowane uzyskanie natychmiastowej pomocy w dolegliwościach
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

21

wątków

do góry