Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia wątek zamknięty Pyszne lody. W Batorym wystroj taki sobie, ale nie to najwazniejsze. Obsluga...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

dodo - opinia wątek zamknięty Regularnie w sezonie "daję szansę" lodom z Marioli, i za każdym razem mój...
~dodo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

cukiernia Mariola wątek zamknięty W lodziarni Cukierni " Mariola" w Batorym, lody podaje się w formie...
~Henryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

Grudzień 2011 wątek zamknięty Na wstępie powiem, że jestem stałą i wierną klientką. Obsługa w Batorym...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

"MARIOLA" - zestawy lodowe, wybitnie za drogie !!!! wątek zamknięty Od wielu lat byłem stałym klientem MARIOLI, szczególnie w obiekcie położonym...
~Mirek Trójmiasto
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

PRZEMIŁE ZASKOCZENIE wątek zamknięty Jest to moja ulubiona kawiarnia,jestesmy z rodziną stałymi bywalcami,ceny...
~walenty
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

no nie wiem... wątek zamknięty Choć lody są przepyszne ( lepszych nie jadłam nigdzie indziej) niestety musze...
~ptasiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

jan - opinia wątek zamknięty Od lat jestem klientem Cukierni Mariola w Batorym.Chodzę na najlepszą kawę...
~jan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2010

vinci - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą - pomimo tego, iż lokal był...
~vinci
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Familyg je reklamní spolecnost. wątek zamknięty Family g má vlastní katalog služeb , je provozovatelem...
~Tootancency
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Fgreality vykupuje a predáva nehnutelnosti. wątek zamknięty Spoločnosťou poskytujúcou obchodné služby je familyg...
~aquaphwaidway
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

11

wątków

do góry