Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Od miesiąca proszę o naprawę lamp na klatce schodowej przy domofonie, awaria...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2023

niezadowolony użytkownik - ocena Niejasny sposób rozliczania gazu w bloku oparty o system zgłoszeń liczby...
~niezadowolony użytkownik
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 września 2023

Gdynianka - ocena Jestem załamana jadąc do starych Rodziców na ul. Młyńską 17. Tam nic się nie...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Jan - opinia Jestem zadowolony z obsługi i dlatego ten komentarz. Dokumenty niezrozumiałe...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Mieszkaniec Gdyni - opinia To jeden z najgorszych administratorów w Gdyni. Ostrzegam przyszłych...
~Mieszkaniec Gdyni
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Bart - opinia Nie polecam tej firmy. Nie potrafią rozwiązać najprostszych problemów. Nie...
~Bart
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Ola - opinia MARKA to profesjonalnie i szybko reagujący na potrzeby mieszkańców zarząd...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

Mieszkaniec Nowe Orłowo - opinia Profesjonalne podejście i kompetentna załoga
~Mieszkaniec Nowe Orłowo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Katarzyna Przyborowska-Steina - opinia wątek zamknięty Bardzo pomocni i uczciwi. Pani administrator miła. Tak powinno być w każdej...
~Katarzyna Przyborowska-Steina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty Niekompetentni ludzie, niepomocni / Brak wsparcia, brak napraw , brak rekacji...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Zadowolony mieszkaniec - opinia wątek zamknięty Administracja bardzo pomocna, stara się rozwiązać każdy problem. Nie...
~Zadowolony mieszkaniec
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

nie polecam wątek zamknięty Wg mojej opinii zarządca mało aktywny. Blok, w którym mieszkam zarządzany...
~zniesmaczona
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2014

Zdecydowana poprawa jakości usług. wątek zamknięty W nawiązaniu do mojej opinii sprzed ok. 2 lat mam przyjemność poinformować,...
~Wiktor Niesiobędzki
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Polecam zarządcę MARKA wątek zamknięty Pomogli mi skutecznie rozwiązać problem z wilgocią i zagrzybieniem...
~Andrzej Komandorski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

administrowanie wspólnotą wątek zamknięty MARKA, to zarządca jakiego można polecić każdemu kto poszukuje znawcy tematu,...
~Kobieta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Bardzo dobry wątek zamknięty Bardzo solidny i uczciwy zarządca. Mieliśmy już 2 innych, dopiero MARKA...
~Andrzej Komandorski
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Gdyby tylko odpisywali na maile... wątek zamknięty Administrator dobry, natomiast przydałby się czasami odpisać na maila od...
~qba
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry