Widok

Marketing and consulting - oszuści?

Czy ktoś coś słyszał o tej firmie, która podobno mieści się w Gdyni przy ulicy I Armii Wojska Polskiego?
Miałam być w tej firmie(?) promotorką.
Wpisałam sobie w internet tą nazwę i wyskoczył mi tylko 1 wątek na ten temat- COCOMO.
Postanowiłam poszukać sobie jakichś informacji na ten temat, ale nic konkretnego nie znalazłam.
Rzekoma firma mieści się w biurowcu, więc dla mnie to jest dziwne. Kim miałabym tam być- promotorką w biurowcu? Dziwne...
Proszę o jakieś opinie dotyczące "Marketing and Consulting" lub "Cocomo". Bardzo pilne...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wpisz w archiwum tego forum hasło COCOMO (popularnego klubu go-go, w którym np. klienci tracą nieraz wszystkie swoje oszczędności, bo pod wpływem środków odurzających lub narąbani zamawiają podobno z własnej woli parę szampanów za min. 300 zł, a nazajutrz niczego takiego nie pamiętają; tancerki świadczą usługi seksualne "po godzinach" itp.). Poszukaj też opinii o tym pracodawcy na gowork.pl pod nazwą Agencja Marketingowa EDEN chyba + hasło Trójmiasto. A siedzibę mogli dowolną podać dla zmyłki lub faktycznie wynajmują jakis pokoik w tym biurowcu gdzi przyjmują kandydatki (w knajpie już srednio wypada, nieprawdaż ??)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twój marketing online prawdopodobnie będzie się składał z wielu różnych ruchomych części. To niezwykłe, że wszystkie te czynności są wykonywane wewnętrznie. Ogromną pomocą może być ogromna sieć ludzi, którzy wspierają każdy trybik w tej złożonej maszynie.

Eksperci z agencji marketingowej https://ozonmedia.pl mogą zaoferować Twojej firmie specjalistyczne doświadczenie i umiejętności, jednocześnie umożliwiając pracownikom skupienie się na sprzedaży i obsłudze klienta.

Ile i jakie obszary marketingu cyfrowego zlecasz na zewnątrz, ale możesz rozważyć współpracę z ekspertami w następujących obszarach:

tworzenie stron internetowych
Zarządzanie kampaniami reklamowymi PPC
SEO
E-mail marketing
Marketing treści i dystrybucja
Zarządzanie mediami społecznościowymi
PR i zasięg mediów
Branding
Responsywne strony internetowe
Poszukaj partnerów, którzy mają świetne portfolio do obejrzenia, mogą zademonstrować podobne projekty, nad którymi pracowali i wyniki dla klienta, i chętnie udzielą referencji od klientów.

Przede wszystkim wybierz pracę z ludźmi, z którymi czujesz się komfortowo. Powinny one doskonale pasować do Twojej firmy, wykazując jasne zrozumienie twoich celów i marki oraz być łatwe w komunikacji.

Posiadanie wiarygodnych i doświadczonych partnerów, którzy pomogą Ci przeprowadzić kampanie marketingowe, może zmniejszyć obciążenie własnego zespołu i pomóc Ci zobaczyć lepsze wyniki z budżetu.
#dobre strony internetowe Strony https://ozonmedia.pl,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Reklama w dzisiejszych czasach stanowi ogromną rolę w rozwoju biznesu. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę https://www.globewings.net/pl/finanse/outbound-i-inbound-czym-sie-roznia.html , gdzie znajdziecie artykuł na temat różnic między działaniami outbound, a inbound.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Portal https://interaktywnie.com/wizytowki-firm/1 robi zestawienie najlepszych agencji marketingowych. Sprawdź czy tam nie ma opinii o nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

anglia-praca (16 odpowiedzi)

Pojawiło się ogłoszenie o pracy w magazynach w Anglii."Produkcja Pracownik fizyczny iza". Czy...

spawacz bez doświadczenia (55 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Praca dodatkowa Finanse (4 odpowiedzi)

Praca w sektorze finansowym, bez doświadczenia. Na naszej bazie klientów. 66638257 Wysokie prowizje

do góry