MARRY ME

Salony mody ślubnej

Gdańsk, al. Grunwaldzka 124

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia Przykro mi to pisać, ale serdecznie nie polecam, moja suknia marzeń zaczęła...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Nie polecam nikomu. Z tym salonem wiążą się same przykre wspomnienia stres i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lipca 2020

Najpiękniejsze suknie, najlepszy salon! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Klaudii i Ani za wszystko i polecam dziewczyny, bo są...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Miejsce warte polecenia ;) wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalne i indywidualne...
~Sylwia K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam salon Marry Me! Jestem pod wrażeniem obsługi tego salonu!...
~Marta Czyzewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Rewelacja! :) wątek zamknięty Panie pracujące w salonie są rewelacyjne i bardzo zaangażowane:) suknia po...
~Agnieszka Prokop
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

prześliczna suknia na TEN dzień wątek zamknięty W salonie Merry Me znalazłam "tę" wymarzoną suknię! Myślałam, że coś takiego...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

czegoś brakowało wątek zamknięty W salonie bardzo miła obsługa chociaż Pani nie do końca chciało się wiązać...
~mysz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Bajecznie i z klasa! wątek zamknięty Witam! Polecam salon Marry Me - to tam kupilam dwoją piekna suknie ślubna!...
~Ludmiła
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Nowoczesny salon z prawdziwego zdarzenia - polecam! wątek zamknięty Przepiekne wnętrze i przytulny salon z duzym wyborem roznych modeli sukien...
~Pati_konkel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Nie dla mnie wątek zamknięty Jak na nowo otwarty salon spodziewałam się czegoś lepszego. Asortyment nie...
~Juana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry