Widok

Marsz niepodległości i pedofilia.

Znowu powraca temat pedofilii w kościele i przewijają się nazwiska polskich biskupów. Na marszu niepodległości ich przywódcy wygłaszają hasła że Kościół musi się oczyścić z pedofilii albo oni oczyszcza kościół. Nie skomentuje w tym wątku marszu ponieważ na nagraniach widać.
A ja zapytam jak?
Zdajecie sobie sprawe ze pedofilie i pobicia oraz znęcanie się nad dziećmi ustawia policja, sądy, prokuratorzy, kuratorzy, psychologowie, psychiatrzy i reszta budzetowki.
Tak!
Policja w Redzie, Gdyni Karwiny, Wejherowie i wchodzą z przestępstwami do Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej w Gdańsku.
Tak to działania Pomorskiej prokuratury.
Tak to działania Pomorskich sedziow.
Sa w każdym miejscu budzetowki!!!
Pedofilia to powiązania ludzi którzy kradną miliardy. Którzy zarabiają na tym miliardy. Na tym właśnie bazuje w swojej działalności semeko, redpol i wszyscy powiązani z nimi.
To tysiące preparowanych i falszowanych dokumentów na te potrzeby.
Ja mogę przybliżyć liczby o których ja wiem.
To kradzieże w wysokosci milionów złotych których się dopuścili na Pomorzu.
To próby kradzieży wartości dziesiątek milionów złotych nieruchomości które przyniosą setki milionów dochodu.
To usiłowanie zabójstwa, zlecenie zabójstwa ofiar i swiadkow oraz napady.
To setki milionów strat osób napadanych.
Wiecie ile zyskali przestępcy z tego procederu?
Miliardy!!!
Z pobić i znęcania się nad dziećmi, molestowania, pedofilii oraz działalności w tym temacie z preparowaniem a także fałszowaniem dokumentów firma semeko zarobiła miliardy. Kwoty zysków każdego z przestępców są liczone w milionach a może nielicznych w setkach tysięcy!
To zastraszanie, korupcja i morderstwa a wszystko czyści policja, prokuratura, sądy, urzędnicy i lekarze więc co chcecie czyścić?
Z tego żyją prominenci, policjanci, sędziowie, prokuratorzy i wielu innych na Pomorzu. To powiązania z politykami i ogromne pieniądze w razie potrzeby pompowane do działań propagandowych i przestępczych przeciwko ludziom którzy faktycznie próbują walczyć z pedofilia i przestępczością na Pomorzu. Myślicie ze inaczej jest w całej Polsce. Nie wiem czy wiecie ale czasami pedofilami są ludzie którzy najwięcej na marszach o tym krzyczą lub w jednym miejscu nawołują do walki z tym ale kiedy zetknął się z ich pieniędzmi i układami to szybko wspomagają środowisko pedofili.
Niestety żeby zlikwidować pedofilie należy dzisiaj wyczyścić całą budżetowke razem z polityką a pamiętajcie że duże firmy również się na tym opierają.
Miro*ław Dun*t
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mr Semeco warrior, a co z tym wywiadem w Koszalinie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Słupsku.
Ta osoba jest powiązana z usiłowaniami zabójstw i fałszowaniem dokumentów oraz przestępstwami ustawianymi na komisariatach oraz całej budzetowce. To posługiwanie się fałszywymi i cudzymi dowodami. Z nim i przestępcami z mlynskiej powiązane są narkotyki, tabletki gwałtów i przestępstwa z tym związane. Przekonamy się czy wskaże które kobiety ustawiają pedofilie, kradzieże, gwałty, morderstwa, fałszerstwa z Pryzm*nt, L*nge Krej*, Such*ckim i wieloma innymi. Może zechce podać kto zgwałcił te dzieci i ustawiał zabójstwa oraz korupcję od kilkunastu lat. Sprawdzimy czy się odetnie od przestępców i przestępstw które sam widziałem oraz dokumentów tworzonych za pieniądze pedofili a w każdym mieście macie wykluczające się dokumenty jakie załatwia dla Pryzm*nta, semeko, Jaw*rskiego prokuratura i budżetowka.
Mirosław Dun*t
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To na swój sposób sztuka napisać teorie która tak bardzo nie ma sensu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Policjanci ze strażnikami więziennymi nawet się nie kryją ze dokonują przestępstw seksualnych na terenie komisariatow I wiezien. Pedofilia i przestepstwa seksualne występują również w szkołach ponieważ tacy ludzie jak Żuk, Pryzmont, Suchecki, Lessnau, Pacholarz nie cofną się przed niczym żeby zarobić. Ze takie firmy jak Semeko są tylko przykrywką przestępczej działalności. Doszło do handlu dziećmi, porwań, gwałtów, pedofilii, samobójstw, kradzieży i zabójstw w wyniku czego zamordowano Adamowicza. Na pedofilii, handlu dziećmi, porwaniach i kradzieżach nie tylko robi interesy Semeko, Pryzmont, Suchecki, Stanisławczyk czy Garda. Na pedofilii powstaje wiele Polskich biznesów z Państwem. Wielu Polskich sędziów, prokuratorów, dyrektorów od ponad 15 lat wspiera pedofilie, handel dziećmi, kradzieże, znęcanie nad dziećmi ponieważ z tego żyją rodziny wielu Polskich Sędziów, Prokuratorow, Policjantów oraz innych ludzi na stanowiskach państwowych i budżetowych. Te przestepstwa doprowadziły do zabójstwa Prezydenta Pawła Adamowicza. Prześledźcie gwałty, morderstwa, samobójstwa, pedofilie w ostatnich 20 latach a ja przedstawie powiązania oraz dowody jakie zebrałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sens mają pieniądze które z tego płyną więc niech mi Pani nie mówi o teorii kiedy widziałem to na własne oczy i się z tym zetknąłem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry