Jedzenie obłędne a obsługa jeszcze lepsza (nie wiedziałam że to możliwe), wszystko dzięki przeuroczej kelnerce Adriannie, która sprawiła że poczulam sie jak w domu. Wrócę napewno!
00
~Marta Padykuła
83.1.168.*
(3 dni temu) 23 czerwca 2026 o 07:54
Odpowiedź obiektu
Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji kojarzy się z domem, w takim razie, do zobacznia "w domu" :)