Widok

Marta Padykuła - ocena

Stara Kuchnia & Maglownia Bar Temat dostępny też na forum:
Jedzenie obłędne a obsługa jeszcze lepsza (nie wiedziałam że to możliwe), wszystko dzięki przeuroczej kelnerce Adriannie, która sprawiła że poczulam sie jak w domu. Wrócę napewno!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Cieszymy się, że wizyta w naszej restauracji kojarzy się z domem, w takim razie, do zobacznia "w domu" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry