Długo zastanawiałam się jak powinna wyglądać ta recenzja, ponieważ Łukasz jest trenerem wybitnym i zasługuje na nieprzeciętną opinie:) bardzo polecam!
Łukasz to wiedza, profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście w 110%.
Nie pisze tego dlatego, ze lubię człowieka :)poza przyjaźnią jest wielki szacunek i podziw dla etyki pracy i szacunku czasu podopiecznego.
Trenujemy razem 3x w tyg od 3 lat.
Zrzuciłam 16 kg. Z osoby która z trudem pokonywała dystans 3km, stałam się osoba wolną, zdrową i szczęśliwą.
Biegam 100-130km w miesiącu, podciągam się, staje na rękach, na głowie, robie pompki!
To nie jest treser personalny, Łukasz to trener sportu.
Wyciskanie serii na ławeczce ma się dla mnie nijak do sprawności fizycznej - sprawność zaczyna się od prostych spraw jak prawidłowa postawa, prawidłowe stawianie stóp podczas chodzenia, również sposób w jaki wstajesz z maty po wykonanym ćwiczeniu-Łukasz i na to ma oko!To trener który jest ze mną w każdej minucie, widzi kiedy walczę, umie zdopingować ! ( nie siedzi w telefonie,daje siebie w całości przez cały trening)mam 37 lat-wygladam lepiej niż kiedykolwiek, czuje się lepiej niż kiedykolwiek! Sky is the limit ale tylko z Łukaszem