Widok

Marta - opinia

Ostatnio byłam tam w piatek ze znajomymi. Siedzieliśmy na dole nie będąc zainteresowani imprezą, po pewnym czasie wyskoczyli ochroniarze i stłukli na kwaśne jabłko kolesia siedzącego obok. Uważam, iż nie ważne co zrobił (ja nie widziałam złego zachowania jego) ochrona powinna go ewentualnie wyrzucić, a nie 2 karkow rzuca się na kolesia,
jeden na nim siedzi, a drugi bije po twarzy. Taka sytuacja zniechęciła mnie. Więcej tam nie pójdę. Z przyzwoitej restauracji robi sie powoli speluna. Przykre bo bardzo lubiłam tam jeść.
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Restauracje
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co za bzdura. Cały lokal jest monitorowany, tylko idiota, by się tak zachował na własnym podwórku. Stamtąd można byc wyrzuconym, ale trzeba mocno sobie na to zasłuzyc i na pewno nikt nikogo nie bije. Szkoda, że każdy może wypisywac bezkarnie takie bzdury.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja sie rowniez spotkalam z chamstwem bramkarzy i wiele rzeczy widzialam jak traktują klientow. Moja noga juz tam nie postanie ale bede rzadzac przeprosin za te klamstwa o ktore mnie oskarzaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jestem w stanie w to uwierzyć, patrząć, jaka klientela się tam kręci. Mnie osobiście odstręczyli kolesie "bez karków', którzy wchodzili na salę taneczną z papierochami, mimo zakazu, za ewidentnym przyzwoleniem ochrony. Żenujące miejsce. Nigdy tam nie wrócę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry