Jeśli chodzi o matchę w Gdańsku, to dla mnie nie ma lepszego miejsca niż Maczarnia Moya Matcha. To moje absolutnie ulubione miejsce, do którego uwielbiam chodzić z mamą. Co zabawne, mama postawiła sobie za cel spróbowanie każdej matchy z menu i do tej pory zaliczyła już sześć różnych. Każda z nich była przepyszna, a według niej to najlepsza matcha, jaką piła w życiu! ️

To miejsce zachwyca nie tylko napojami, ale też atmosferą. Obsługa jest zawsze przemiła, lokal jest piękny i przytulny, a wszystko stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Widać, że wkładają w to miejsce całe serce. Za każdym razem wychodzę stamtąd z uśmiechem i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Uwielbiam Moya Matcha i z całego serca polecam każdemu, kto chce napić się najlepszej matchy w Gdańsku!